Klub Kolarski Ziemia Darłowska podaje wyniki:
XXV edycja Pucharu Polski - Dąbki - Jazda Indywidualna na czas:
Żakini:
1. KUREK Nicole UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK.
2. KOWERKO JULIA M-GLKS KWISA LUBAŃ
3. STANIEK Nicoletta UKS FENIKS RYDUŁTOWY
Żak:
1. MOLIK Maciej STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - STC Stargard
2. JANIKOWSKI Leon KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
3. GOSKA Rafał KK ZIEMIA DARŁOWSKA
Młodziczka:
1. OKRUCIŃSKA Maria UKS COPERNICUS TORUŃ CCC
2. LEDZION Nikola STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - STC Stargard
3. NOWAKOWSKA Gabriela KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
Młodzik:
1. PODGÓRSKI Filip UKS RATUSZ MASZEWO
2. GOSKA Robert KK ZIEMIA DARŁOWSKA
3. BAJDOR Jan PTC PABIANICE / DSV
Juniorka Młodsza:
1. WĄSATY Weronika STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW
2. KLAMUT Maria KS SPOŁEM ŁÓDŹ
3. TYSZKIEWICZ Kinga MKS ŚRODA WIELKOPOLSKA
Juniorka:
1. TRACKA Maja ALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX IGLOTEX
2. DŁUGAŚ Anna LARK ZIEMIA DARŁOWSKA
3. CHYLIŃSKA Zuzanna ALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX IGLOTEX
Kobiety OPEN:
1. HALL Marianna NIEZRZESZONA
2. KARASIEWICZ Karolina TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
3. WIESE Anna ZOŚKA WOMEN'S CYCLING
XXV edycja Pucharu Polski - Jarosławiec – Wyścig ze startu wspólnego:
Żakini:
1. KUREK Nicole UKS TFP JEDYNKA KÓRNIK
2. PACUSZKA Olga WMKS OLSZTYN NIDZICA 100% MAZURY
3. STANIEK Nicoletta UKS FENIKS RYDUŁTOWY
Żak:
1. OBRUSIEWICZ Julian UKS RATUSZ MASZEWO
2. MOLIK Maciej STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - STC Stargard
3. JANIKOWSKI Leon KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
Młodziczka:
1. OKRUCIŃSKA Maria UKS COPERNICUS TORUŃ CCC
2. LEDZION Nikola STARGARDZKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW - STC Stargard
3. NOWAKOWSKA Gabriela KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
Młodzik:
1. PODGÓRSKI Filip UKS RATUSZ MASZEWO
2. BAJDOR Jan PTC PABIANICE / DSV
3. JUSZCZAK Igor UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
Juniorka Młodsza:
1. GERC Oliwia UKS COPERNICUS TORUŃ CCC - SMS Toruń
2. DĘBICKA Daria ALKS STAL GRUDZIĄDZ BIG STAR
3. HARTMAN Nadia CZKKS KOLEJARZ-JURA CZĘSTOCHOWA
Juniorka:
1. TRACKA Maja ALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX IGLOTEX
2. RABAŻYŃSKA Eliza ALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX IGLOTEX
3. LIPIETA Anna MLKS WIELUŃ
Kobiety OPEN:
1. WIELOWSKA Nikola KK LARK ZIEMIA DARŁOWSKA
2. TRACKA Maja ALKS STAL GRUDZIĄDZ OCETIX IGLOTEX
3. KRZEŚLAK Natalia TKK "PACIFIC" TORUŃ NESTLE FITNESS CYCLING TEAM
Zmarł Jan Ptaszyn Wróblewski
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?